دیما در یک نگاه

تاریخچه

شرکت دیما پوشش سازه از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه نماهای نوین ساختمانی آغاز نموده‌است.فعالیت ما در زمینه جی آر سی از سال 1392 در کارخانه ای به وسعت 2700 متر مربع با ماشن آلات مخصوص در قالب 4 خط تولید با آخرین تکنیک های متداول در جهان تحت نظارت بین المللی GRCA آغاز شد.

ما سعی داریم تا همگام با پیشرفت صنعت ساختمان در جهان با معرفی وعرضه نوآوری های جدید در جهت بهبود این صنعت در ایران گام برداریم. در چنین امر خطیری تجربه و آشنایی کامل با این صنعت گام اول می باشد.

سازمان ما

واحد فروش و قرارداد

این بخش مراحل انتقال اطلاعات لازم و جامع از محصولات تولیدی شرکت به مشتریان را به عهده دارد و همچنین ارزیابی و پاسخ استعلام قیمت پروژه های سفارشی،ارائه فاکتور و تنظیم قراردادهای مشتریان و کارفرمایان محترم به عهده این واحد است.

واحد دفتر فنی

مراحل طراحی و آماده‌ سازی نقشه‌های اجرایی را به عهده واحد دفتر فنی است که از ترکیب همکاران معمار، سازه و طراح صنعتی تشکیل شده است.

واحد تولید

مرحله ساخت و تولید قطعات در این واحد انجام می شود که دارای سه بخش داخلی واحد قالب سازی ، واحد ساخت و واحد آماده سازی است .

واحد قالب سازی

مدل سازی و تهیه انواع قالب ها با استفاده از فلز، فایبرگلاس، سیلیکون، چوب و ... توسط نیروهای مجرب و کارآزموده این بخش انجام می پذیرد.

واحد ساخت

قطعات با روش های پاشش و پریمیکس در خط های جداگانه تولید می شوند.

واحد آماده سازی

بخش آماده سازی قطعات، بسته بندی و ارسال بر عهده این واحد است .

واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه

پروسه تولید، قالب سازی، آماده سازی و رنگ و ارسال قطعات جی آر سی توسط کارشناسان این واحد براساس استانداردهای BS-EN مورد ارزیابی قرار می گیرد و با انجام آزمایش های روزانه و دوره ای نظارت کامل بر محصولات تولیدی این شرکت انجام می شود و در صورت تایید از نظر استانداردهای تعریف شده جهت خروج از کارخانه و ارسال به پروژه ها به واحدهای مربوطه تحویل می شوند.

واحد کنترل پروژه

برنامه ریزی تولید، قالب سازی و اجرا توسط این واحد انجام می شود و همچنین هماهنگی کامل تامین و پشتیبانی این واحد از همکاران صنایع و عمران تشکیل شده است. تهیه گزارشات برای ارائه به مشتریان و کارفرمایان محترم جهت اطلاع از روند و سرعت پروژه از فعالیت های این واحد است.

واحد اجرایی

ارائه بهترین روش نصب و اجرای متناسب با شرایط پروژه زیر نظر این واحد است و همچنین کلیه مراحل اجرا از اجرای زیرسازی تا نصب قطعات با نظارت کامل مهندسین اجرایی این واحد مطابق با استانداردهای مربوطه انجام می شود.

گواهینامه ها

بیشتر بدانیم