سازمان ما

شرکت شامل بخش‌های زیر می‌باشد:

واحد فروش و قرارداد: این بخش وظیفه انتقال اطلاعات کامل و جامع از محصولات تولیدی شرکت به مشتریان را به عهده دارد و همچنین ارزیابی و پاسخ استعلام قیمت پروژه های سفارشی،ارائه فاکتور و تنظیم قراردادهای مشتریان و کارفرمایان محترم به عهده این واحد است.

واحد دفتر فنی: وظیفه طراحی و آماده‌ سازی نقشه‌های اجرایی را به عهده دارد. ترکیب این بخش از همکاران معمار، سازه و طراح صنعتی تشکیل شده است.

واحد قالب سازی: مدل سازی و تهیه انواع قالب ها با استفاده از فلز، فایبرگلاس، سیلیکون، چوب و ... توسط نیروهای مجرب و کارآزموده این بخش انجام می پذیرد.

واحد تولید: قطعات با روش های پاشش و پریمیکس در خط های جداگانه تولید می شوند.

واحد آماده سازی: بخش آماده سازی قطعات، بسته بندی و ارسال بر عهده این واحد است .

واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه: پروسه تولید، قالبسازی، آماده سازی و رنگ و ارسال قطعات جی آر سی توسط کارشناسان این واحد براساس استانداردهای BS-EN مورد ارزیابی قرار می گیرد و با انجام آزمایش های روزانه و دوره ای نظارت کامل بر محصولات تولیدی این شرکت انجام میشود و در صورت تایید از نظر استانداردهای تعریف شده جهت خروج از کارخانه و ارسال به پروژه ها به واحدهای مربوطه تحویل می شوند.

واحد کنترل پروژه: برنامه ریزی تولید، قالبسازی و اجرا توسط این واحد انجام میشود و همچنین هماهنگی کامل تامین و پشتیبانی این واحد از همکاران صنایع و عمران تشکیل شده است. تهیه گزارشات برتی ارائه به مشتریان و کارفرمایان محترم جهت اطلاع از روند و سرعت پروژه از فعالیت های این واحد است.

واحد اجرایی: ارائه بهترین روش نصب و اجرای متناسب با شرایط پروژه زیر نظراین واحد است و همچنین کلیه مراحل اجرا ازاجرای زیرسازی تا نصب قطعات با نظارت کامل مهندسین اجرایی این واحد مطابق با استانداردهای مربوطه انجام میشود.

بیشتر بدانیم